9 Haziran 2011 Perşembe

Muhabbet Kralı 12 Haziran İzle


Muhabbet Kralı 12 Haziran İzle 12.06.2011


Muhabbet Kralı 12 Haziran da yayınlanacak olan bu güzel Kanal D Programının bu bölümündede kıyasıya olaylar gelişiyor.Kanal D yaptığı dizilerle ve programlarla izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor.Müthiş bir izleyici kadrosu bulunan Kanal D ve Dizi Sahipleri Reytinglerden Aşırı Derecede Memnun.Yazın Gelmesiyle Diziler Sezon finaline girmek üzere ve yeni yazlık diziler türemekte.Oyuncuların Büyük bir sezondan sonra tatili hak ettiği aşikar. Diziler kanallarında yayınlandıktan sonra sitemiz üzerinden paylaşıma sunulacaktır.

Şu anda Muhabbet Kralı 12 Haziran İzle 12.06.2011  Konusunu görüntülüyorsunuz.
Beğendiğiniz Yayınları Yorum bölümünde Diğer Ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz .Program Kanal D de yayınlandıktan sonra videomanik.blogspot.com dan izleyebilirsiniz. iyi seyirler

Muhabbet Kralı bu yıl da “ciddi” konuları meraklı ve yapıcı bir tonda, konunun tarafları eşliğinde tartışmayı sürdürüyor.
Okan Bayülgen tarafsız ve eğlenceli moderasyonu ile global bir sorundan ya da yerel bir detaydan yola çıkarak, çok sayıda insanın yaşamını etkileyen konuları tartışmaya açıyor.
Program, tavrını yine bilimsel ya da duygusal fikir ayrılıkları, istatistikler, belgeseller, doğru bilinen yanlışlar ve söz söyleme özgürlüğü üzerine kuruyor.
Muhabbet Kralı, tıpkı geçen sezon olduğu gibi bu sezon da doğru cevapları bulmak yerine doğru soruları sormak amacıyla her Pazar gecesi Kanal D’de oluyor.0 yorum:

Yorum Gönder