9 Haziran 2011 Perşembe

Geniş Aile 11 Haziran


Geniş Aile 11 Haziran İzle 11.06.2011


Geniş Aile 11 Haziran da yayınlanacak olan bu güzel Star Tv Programının bu bölümündede kıyasıya olaylar gelişiyor. Star Tv yaptığı dizilerle ve programlarla izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor.Müthiş bir izleyici kadrosu bulunan Star Tv ve Dizi Sahipleri Reytinglerden Aşırı Derecede Memnun.Yazın Gelmesiyle Diziler Sezon finaline girmek üzere ve yeni yazlık diziler türemekte.Oyuncuların Büyük bir sezondan sonra tatili hak ettiği aşikar. Diziler kanallarında yayınlandıktan sonra sitemiz üzerinden paylaşıma sunulacaktır.

Şu anda Geniş Aile 11 Haziran İzle 11.06.2011  Konusunu görüntülüyorsunuz.
Beğendiğiniz Yayınları Yorum bölümünde Diğer Ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz .Program Star Tv de yayınlandıktan sonra videomanik.blogspot.com dan izleyebilirsiniz. iyi seyirler

CÜCÜ ŞEVKİ TARAFINDAN KAÇIRILIR.
KOYU BİLAL VE CEVAHİR DE ONUN PEŞİNE DÜŞERLER.

Zekai'nin 18. yaş günü partisine gelen Cevahir ve Ulvi Cücü' nün kaçırıldığından habersizdir. Ancak Şevki'den gelen telefon ile Cücü' nün saklanmadığı, kaçırıldığı ortaya çıkar. Bu gerçeği tüm aileden saklayan Cevahir ile Ulvi hemen kurtarma operasyonuna girişirler. Kambersiz düğün olmaz, Koyu Bilal de hemen ekibe dahil olur. Karanlık hesaplar peşinde olan Şevki'nin tek bir şartı vardır. Zeynep'i alıp karşılığında Cücü'yü verecektir. Cevahir'lerin yaptıkları hesap çarşıya uymaz. Şevki'nin çok daha karışık planları vardır. Koyu Bilal de Cevahir de onun kurbanı olurlar. Pırıl ile Zekai'nin arası ise parti sonrası açılır. Pırıl Zekai'ye herkesin önünde onu sevdiğini söylerken onun hiçbir şey söylememesi kalbini kırar. Şoray da bunu fırsat bilerek hemen aralarına girer. Mürsel ise Somer'den yana dertlidir. Cevahir'den etkilenen Somer, Mürsel'e baba yerine titrek enişte demektedir. İşlerin giderek daha da sarpa sarması üzerine tuzağa düşen Koyu Bilal ve Cevahir'i kurtarmak yine Kuddusi Baba'ya kalır. 

Yayın Tarihi : 11 Haziran Cumartesi
Yayın Saati : 20:00
 0 yorum:

Yorum Gönder