7 Haziran 2011 Salı

Müge Anlı İle Tatlı Sert 8 Haziran İzle


Müge Anlı İle Tatlı Sert  8 Haziran İzle 08.06.2011Müge Anlı İle Tatlı Sert 8 Haziran da 09.00 yayınlanacak olan bu güzel Atv Programının bu bölümündede kıyasıya olaylar gelişiyor.Atv yaptığı dizilerle programlarla izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor.Şu anda Müge Anlı İle Tatlı Sert  8 Haziran İzle 08.06.2011 Konusunu görüntülüyorsunuz.
Beğendiğiniz Yayınları Yorum bölümünde Diğer Ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz .Program Atv de yayınlandıktan sonra videomanik.blogspot.com dan izleyebilirsiniz. iyi seyirler

Sağlık, eğitim gibi hayata dair her konunun, alanında isim yapmış uzmanlarla ele alınacağı programda, ekran başındaki izleyici ve stüdyodaki konuklar her an sürprizlerle karşı karşıya geliyor. Ele aldığı konularla gündemin nabzını tutmayı hedefleyen program, sanatçıların da kendini dobra dobra ifade ettiği bir arena... Programda birbirinden farklı faili meçhul dosyalar ele alınırken çözüme kavuşturuluyor. Hiç bir programı rakip olarak kabul etmeyen, farklılığıyla yayın dönemine damgasını vuracak olan programda sosyal sorumluluk projelerine de yer verilmeye devam ediyor. Kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasının startı veriliyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi hergün 10.00'da atv ekranlarında sizlerle buluşuyor!
0 yorum:

Yorum Gönder